Montáže dveří

Interiérové dveře se montují klasickým způsobem. Zárubně jsou pevné a odolné, dobře drží závěsy i protiplechy. Základem montáže je přesné usazení, kontrola vodováhou, následuje vyklínkování a zapěnění PU pěnou, aby se zárubně interiérových dveří neprohnuly, musí se rozepřít. Po ztvrdnutí pěny se namontují obložky a může se zavěsit dveřní křídlo. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru se chceme jednoznačně vynikat a snažíme se být o krok napřed před svou konkurencí.

Vchodové dveře - plastové profily

Vchodové dveře se vyrábějí z plastových nebo hliníkových profilů. Podle způsobu použití dveří Vám doporučíme, který typ zvolit.

Základem plastových vchodových dveří je kvalitní materiál, masivní vyztužení profilů a rohových svarů a uzavírací mechanizmy zajišťující bezpečnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu.

18

Skleněná výplň je důležitým základem produktu, a proto klademe důraz i na výběr kvalitních skel. Použitá skla úspěšně odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí – nabízíme protisluneční, zvukovou, bezpečnostní a s tepelnou ochranu

Pro vchodové plastové dveře stojí na prvním místě bezpečnost. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním.

Plastový profil použitý pro dveře je možné spojovat s plastovými okny a vytvořit tak ucelenou soustavu stavebních výplní.

Vchodové dveře - hliníkové profily

Hliníkové profily jsou vhodné pro použití vstupů do obchodů, administrativních budov, škol, panelových a obchodních domů. Dlouhou životnost zaručuje použitý vysoce pevný hliníkový profil s přerušeným tepelným mostem MB60. Hliníkové profily jsou schopny uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka, či vyřešit nejrůznější architektonické záměry staveb.

21

Plastová okna Rehau se pro svoje vynikající vlastnosti používají i v nízkoenergetických stavbách a pasivních domech.

Typy dveří

Dveře se dělí dle způsobu zavírání, počtu křídel a prosklení.

Otevíravé (otočné) dveře, které se otevírají jen jedním směrem, jsou pravé nebo levé (poznáte to když se podíváte na které straně jdou vidět panty).

kývavé dveře které se otevírají na obě strany. Osa otáčení je na boku dveří.

Posuvné dveře jsou zavěšeny na speciálním ložiskovém pojezdu a zasouvají se buď do vytvořené falešné stěny, nebo vedle stěny (vyžadují dostatek prostoru a kování je nákladné).

Skládací dveře jsou zavěšené v horní liště a skládají se vedle sebe. Slouží k optickému rozdělení místností na dvě poloviny (jsou vyrobeny z překližky).

Turniketové dveře jsou tvořeny z více dveřních křídel uspořádaných do hvězdice nebo kříže. Osa otáčení je umístěna ve středu. Pro zvětšení průchozí šířky se dveřní křídla dají složit.