Stavba a pronájem lešení

Nabízíme pronájem a stavbu lešení v Libereckém a Ústeckém kraji. Stavební firma s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Ceny za montáž a demontáž určuje členitost terénu, složitost stavby, možnost přístupu k objektu. Přesnou kalkulaci poskytneme vždy na základě zaměření stavby před jejím zahájením.

Ceny se kalkulují na základě skutečné plochy použitého lešení v m2, nikoliv na základě plochy objektu (např. plochy fasády).

Hlavní využití

Hlavní oblastí použití lešení Super 65 jsou všechny práce prováděné na fasádách objektů. Další možná užití jsou podpěrná lešení, např. v kombinaci s kazetovými střešními systémy, kruhová lešení, apod. Díky své vysoké přizpůsobivosti se užívá samostatně nebo v kombinaci s jinými lešeňovými systémy u obzvláště složitých konstrukcí, které nalezneme např. v průmyslové sféře, atd. 

8

Fasádní lešení Super 65 je výsledkem několika desetiletí vývoje a v současné době je jedním z nejmodernějších a nejinovativnějších lešeňových systémů na trhu vůbec. Hlavním rysem tohoto systému je jeho fascinující jednoduchost, která poskytuje celou řadu výhod při každodenním užití. Jednoduchostí chápeme řešení dokonalá v každém detailu, která zajišťují uživatelský komfort spolu s minimálními náklady, ruku v ruce s nedostižnou efektivitou, produktivitou práce a bezpečností.