Montáže oken

Průběh montáže sestává z demontáže stávajících oken a montáže oken nových, montáže parapetů, likvidace demontovaných oken, zednického začištění a předání díla zákazníkovi. Všichni naši pracovníci jsou připraveni maximálně vyhovět Vaším požadavkům při realizaci každé zakázky. Provádíme také kompletní výměnu oken bytu v panelovém domě včetně zednického zapravení a montáže žaluzií a parapetů. Na montáž oken poskytujeme 5ti letou záruku. Po celou dobu záruky jsme připraveni zdarma provézt servisní zásah na Vašich oknech.

6ti komorový systém - profil REHAU a GEALAN

Plastová okna Rehau jsou vyráběna z německého pvc profilu REHAU, který zajišťuje významné snížení tepelných ztrát, řeší problémy s hlukovým zatížením budov(splňuje normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1), zvyšuje odolnost proti cizímu vniknutí (použitím celoobvodového kování ROTO NT) a udržuje funkční vlastnosti plastových oken. Zachování pěkného vzhledu oken je spojeno s jejich snadnou údržbou díky hladké a uzavřené ploše pvc profilů.

GEALAN-LINEAR-08

Plastová okna Rehau se pro svoje vynikající vlastnosti používají i v nízkoenergetických stavbách a pasivních domech.

5ti komorový systém - profil REHAU a GEALAN

S okny ze systému REHAU Euro Design 70 – 5ti komora vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU Euro Design 70 5ti komora splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Uf až 1,2 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU Euro Design 70 – 5ti komora použitelná i pro nízkoenergetické domy.

980-d515-114615

Plastová okna Rehau se pro svoje vynikající vlastnosti používají i v nízkoenergetických stavbách a pasivních domech.

Druhy oken

Okna mohou být celistvá (obdélníkový rám s jedním souvislým sklem), nebo dělená na části (okenní tabule). Sdružené okno je okno se dvěma nebo více otvory s mezilehlými sloupky a stojkami.

Zvláštním případem okna jsou střešní okna.

Okno do ploché střechy umožňuje prosvětlení interiéru pod rovnou (ne sedlovou) střechou. Okno může být otevíravé (v takovém případě je vhodné použít dálkové ovládání na elektrický pohon pro nedostupnost okna), nebo neotvíravé. Okno do ploché střechy je možné zastínit roletkou v případě ostrého světla.

Podle materiálu rámu

Podle způsobu otvírání

Příslušenství okna

Součástí okna bývají rovněž okenice (dřevěné či kovové), zatahovací žaluzie. Funkční celek mohou dále tvořit v exteriéru markýza, slunolam, bezpečnostní mříže, parapet, fasádní dekorace, případně zábradlí nebo v interiéru závěsy, parapet, otopné těleso.